Всеукраїнський благодійний фонд “Освіта України” вже більше

Голова Фонду Наталія Максюта

Всеукраїнський благодійний фонд “Освіта України” вже більше десяти років опікується розвитком освіти в Україні та соціальним захистом учасників навчально – виховного процесу.
На даний час, як свідчать соціологічні дослідження Українського ценру економічних і політичних досліджень ім. О. Розумкова, українські громадяни досить критично оцінюють стан вітчизняної сфери освіти і процеси, що в ній відбуваються.
Разом з тим, за висновком Консультативного комітету промислових досліджень Європейської Комісії без конкурентноспроможної освіти не може бути конкурентноспроможної економіки.
Таким чином, проблеми освіти, забезпечення її якості та доступності, максимально ефективної реалізації освітнього потенціалу молоді, як зазначено в Щорічній доповіді Президентові України Верховній Раді України, Кабінетові Міністрів України 2006 року «Про становище молоді в Україні», є сьогодні одним із головних на світовому порядку денному.
Саме тому під увагою Фонду знаходяться новітні методики і технології, які сприяють не тільки осучасненню освіти а роблять навчання дітей більш успішним та формують бажання вчитися.
В 2006 році при Фонді створено центр розвитку Української школи ейдетики Євгена Антощука, засновника української школи Ейдетики почесного доктора педагогічних наук (свідоцтво про авторське право на твір № 8266 від 08.09.2003р. Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України додається) в рамках діяльності - Школи життєвого успіху.
В учнів, педагогів, батьків і студентів, - всім, хто хоче вдосконалити себе, з`явилась унікальна можливість - відчути смак успіху, завдяки участі в тренінгах Школи життєвого успіху та опанування оригінальною методикою розвитку пам`яті, уяви та творчого мислення на тренінгах Школи ейдетики Євгена Антощука.
На тренінгах Школи життєвого успіху, окрім ейдетичних знань, у слухачів формується:
розуміння необхідності та володіння технікою особистісного росту та досягнення цілей;
знання закономірностей успішного спілкування;
знання особливостей психічного розвитку людини, природи емоцій, розуму, інтелекту та здатності ними керувати і користуватися;
володіння елементарною фінансовою грамотою та фінансовими інструментами;
розуміння взаємозв`язків між закономірностями влаштування світу: цілісності і фрактальності, постійного руху і змін, ролі призначень, місії, - і успішною поведінкою людини тощо.
За результатами занять:
• шкільна програми стає легкою, цікавою і зрозумілою для тих, хто вчить і для тих, хто вчиться;
• розвинена, свідома уява допомагає всім: швидко вийти зі стресового стану, зняти пригнічений настрій, подолати перезбудження;
• дорослі і діти легко й природно знаходять спільну мову і взаєморозуміння;
• підвищується самооцінка учнів;
• формується здатність справлятися зі складними завданнями;
• з`являється позитивне сприйняття оточуючого середовища, віра у власні сили та можливості, - все це, без сумніву, приведе до успіхів у навчанні, а потім і в житті.
Такі результати є надзвичайно важливими особливо в час, який називають часом інтенсивної інформації, а також в ситуації, що склалася в нашій країні з не зовсім позитивним ставленням молоді до навчання, зневіри у власні можливості, неспроможності переборювати труднощі тощо.
Українська школа ейдетики Євгена Антощука є новим етапом в розвитку педагогічної науки в Україні в цілому та ейдетики зокрема. Вона має певні переваги перед такою ж російською школою в тому, що в ході занять не просто розвивається пам`ять, а розвивається уява людини і в результаті – вміння користуватися пам`яттю і, що надзвичайно важливо, формується позивне ставлення до процесу навчання та оточуючого світу.
Введення в українські школи вище названих технологій сприятиме одночасно і формуванню позитивного іміджу системи освіти серед громадян нашої держави.
В Школах працює також курс для підготовки інструкторів.
Розпочати зазначену роботу пропонуємо з проведення круглого столу за участі лабораторії педагогічних інновацій Інституту педагогіки АПН України, Фонду та керівників шкіл району на тему «Сучасна освіта, модель компетентного випускника» у визначений Вами час.

Голова Фонду Наталія Максюта

Создан 03 дек 2007