Концептуальні засади інноваційного освітнього

закладу "Гімназія - Пріоритет".
Становлення української державності виявило потребу реформації середньої загальноосвітньої школи як основи національного відродження* Кризова система освіти поставила питання щодо створення засад практичної педагогіки, яка сформує особистість, здатну вивести країну на вищий щабель сучасної цивілізації. Це можливо при гуманітаризації освіти, коли вищою цінністю визнається людина і її власна самореалізація і гуманізація освітнього процесу, коли педагогічна і батьківська свідомість щодо розвитку дитини змінюється із патогенної у саногенну (оздоровчу, позитивну), навчається відноситись до дитини не як до деталі техногенної і інформаційної культури, а як до основної гуманістичної цінності*. Ефективним засобом вищезгаданої трансформації свідомості дорослого є набуття Індивідуального досвіду діяльності школи, зорієнтованого на потреби особистішого успіху, у поєднанні з потребами суспільства* Інноваційний заклад Тімназія - Пріоритет* у зв'язку з цим пропонує системний підхід щодо життєбуття і життєздійснення дитини.

Создан 03 дек 2007